11.11.2016. Poszukiwania zaginionej osoby

O godz. 1234 jednostka OSP otrzymała zawiadomienie o zaginięciu  mieszkańca gminy Mikstat. Na mikstackim Rynku odbyła się odprawa Policji i Druhów OSP i PSP. W czasie odprawy udzielono informacji  o ostatnim miejscu  pobytu zaginionego.  Z udzielonych informacji wynikało, że zaginiony był ostatnio widziany w okolicach Banku Lututowskiego w Mikstacie na ul. Krakowskiej. Grupie, która udawała się na poszukiwanie zaginionego podano szczegóły dotyczące ubioru zaginionego oraz jego rysopis, a także jego portrety. Poszukiwania skoncentrowane były w okolicach ul. Młyńskiej, Kwiatowej, Św. Rocha i starej drogi do Komorowa. Przez dłuższy czas nie przyniosły jednak żadnych rezultatów. Gdy podjęto decyzję o przeniesieniu grup poszukiwawczych w  okolice miejsca zamieszkania zaginionego udało się go zlokalizować. Zaginiony został odnaleziony  w okolicach sanktuarium św.Rocha. W poszukiwaniach brało udział blisko 30 osób.


 

  • Facebook
  • RSS
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.